“Mu ke bo fiksim” publikohet nga Gena e Labinot Tahiri

0
333

Bashkëpunimet ndërmjet këngëtarëve shqiptarë nuk kanë të ndalur këtë verë.

Pas super bashkëpunimit mes Dafina Zeqirit dhe Ghetto Geasy, sot është publikuar kënga e re e Genës dhe Labinot Tahirit, shkruan 04 Online.

“Mu ke bo fiksim” mbanë titullin kënga e re e dy këngëtarëve të njohur, të cilës i është punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply