Megi Pojani në lidhje me futbollistin e kombëtares shqiptare

0
366

Megi Pojani komentohet shumë në media për veprimet e saj.

Por përtej kësaj ajo është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës private, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet për natyrën e saj ekspesive dhe shumë provokuese.

E si duket edhe ajo e ka gjetur dashurinë e saj.

Pas rikthimit në ‘Instagram’, ajo ka postuar foto nga pushimet e saj në ishujt e Afrikës Lindore.

Por ajo çfarë ra në sy ishte postimi i futbollistit të kombëtares shqiptare, Endri Çekiçi.

Nga fotot e publikuara nga dyshja mund të shohim qartë që ata ndodhen në të njëjtin vend dhe se po shijojnë pushimet bashkë.

Endri është një futbollist mjaft i njohur i kombëtares së Shqipërisë dhe luan me ekipin turk të Konyasporit.

Ndërsa, Megi për momentin po shijon famën pas serialit “H.O.T”, dhe është pjesë e jurisë së emisionit “She’s on top”.

Leave a Reply