“Më mirë pa të”, Dafina Zeqiri e thumbon hapur Taynën

0
203

Dafina Zeqiri  dhe Tayna, kohëve të fundit komentohen në media, për thumbimet e tyre ndaj njëra-tjetrës.

E gjitha nisi, pasi Tayna nuk e këndonte emrin e Dafinës në bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”, duke e zëvendësuar nga Dafina në Doruntina, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Dafina ka thumbuar hapur atë.

Këngëtarja është mjaft aktive në “TikTok” e në një ndër videot e fundit një komentuese i shkruan:

“Tayna left the chat (largohet)”. “Më mirë”, ia kthen Dafina.

Leave a Reply