“Lulija”, publikohet nga Asim Gashi dhe Bes Kallaku

0
199

Bes Kallaku dhe Asim Gashi kanë bashkuar forcat për të sjellur një super bashkëpunim.

“Lulija” mbanë titullin kënga e dy këngëtarëve, shkruan 04 Online.

Këngës i është punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply