Linda: Blero më ka hy brenda në shtrat me të brendshme, i ka ndal edhe mikrofonat

0
341

Një deklaratë bombastike e Lindës dje gjatë natës ‘prime’ të spektaklit Big Brother VIP Kosova, e cila tha se Blero “m’ka çu në hotel dhe ka insistu me ardh me mua në dhomë”, ka trazuar ujërat si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë.

Edhe pas spektaklit, Linda i ka vazhduar deklaratat kundër Bleron, për të cilin pretendon se e ka ngacmuar edhe gjatë qëndrimit brenda shtëpisë.

Madje një gjë të tillë ia aprovon edhe Ganiu, njëri prej banorëve favorit të çmimit të madh.

“Blero m’u ka fut në shtrat me bokserica, edhe më ka thanë unë e qes Ganiun, e sonte ne flemë bashkë. Mi ka hjek bateritë, më ka thanë kurrkush s’guxon me të fol, s’guxon me t’i vnu kurrkush bateriat derisa të them unë se unë jam baba k’tu”, dëgjohet Linda teksa ia tregon ngjarjen Metit.

Leave a Reply