Kiara Tito shkëlqen në pozat e fundit me kostum të bardh

0
226

Moderatorja Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për çdo hap që bënë.

Që nga hyrja në shtëpinë e Big Brother Vip Albana e deri tek martesa me Luiz Ejllin, ajo vazhdon të komentohet në masë të madhe nëpër rrjete sociale e media rozë, shkruan Arbresh.info.

Momentalisht, bukuroshja moderon emisionin “Kepi i vipave” me të cilin po ashtu po korrë një sukses të madh.

Përveç emisionit, ajo nuk i ka lënë anash as foto sesionet e postimit në Instagram.

Në imazhet e fundit, Kiara shfaqet më një kostum të bardhë, e buzëqeshur dhe duket mjaftë e lumtur.

Kujtojmë se jo shumë kohë më parë, simpatikja ka lansuar brendin e saj të parë me rroba banjoje e cila rezultoi e suksesshme, pavarësisht kritikave se gjasmë është “vjedhur” ideja.

Kiara vazhdon ta shijojë martesën e saj me këngëtarin Luiz Ejllin, i cili ditë më parë festoi ditëlindjen e 38-të./Arbresh.info/

Leave a Reply