“Flaka” vjen nga Dafina Zeqiri e Ghetto Geasy

0
327

Dafina Zeqiri dhe Ghetto Geasy kanë publikuar këngën e re.

“Flaka” mbanë titullin kënga e re e dy këngëtarëve të njohur shqiptar, shkruan 04 Online.

Këngës i është punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply