Pacovi më i madhi n’botë në Prizren (FOTO)

Një mi gjigand është parë duke kaluar nëpër rrugët e qytetit të Prizrenit, para se të fillonin vërshimet nga shiu.

Publikohen pamjet e aksidentit në Duhël, trupat e tre të vdekurve të shtrirë në...

Një aksident i rëndë ka ndodhë në rrugën që çon për Duhël.Dyshohet se nga ky aksident kanë mbetur të vdekur tre persona.Policia...

Ekskluzive: Këta janë delegatët e ri të PDK-së në Prizren dhe për Kuvendin Qendror...

Dega e PDK-së në Prizren ka përmbyllur procesin e saj zgjedhor duke e zgjedhur Shaqir Totajn për kryetar për një mandat katër...

Publikohen pamjet e sjelljes së trupit të pajetë nga incidenti në Brezovicë

Para pak çastesh janë publikuar pamjet e trupit të pajetë të zëvendësministrit Arian Daci.] Portali “Koha.net” ka publikuar një...

Fjalët e Arian Dacit për babain e tij, kështu e kishte quajtur i ndjeri...

Me mijëra qytetarë kanë marrë pjesë në varrimin e zëvëndësministrit Arian Daci. Mes dhimbjesh e lotësh atij i është dhënë lamtumira e...

E tmerrshme: Në Suharekë, qenin e fusin në luftë me një ujk (VIDEO)

Në Komunën e Suharekës, sipas disa fotografive dhe videove të shpërndara në rrjete sociale, shihet se një qen është futur në nga...

K.R.M “Eko Regjioni” Njësia Operative në Prizren thyen rekord, pastron të gjitha rrugët nga...

Pas reshjeve të borës gjatë ditës së sotme 09.01. 2019, ekipet e kompanisë K.R.M EKOREGJIONI - Njësia Operative në Prizren, që nga...

Pasi mbyti 38 dele dhe dëmtoi disa koshere bletësh, zbret në qytet Ariu problematik...

Prizrenasit janë në hall nga një ari, i cili thuhet se në shenjë hakmarrjeje po ua mbyt delet fermerëve. Madje ky ari problematik ka...

Zafir Berisha pajton familjen Shala nga Jeshkova me familjen Kurtaj nga Zhuri

Ish-Komandanti i UÇK-së nga Prizreni dhe njëherit deputet në Paralamentin e Kosovës nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, ka arritur që...

Aksident i rëndë në Prizren, dyshohet se ka edhe të lënduar (FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prizren, dyshohet se ka edhe persona të lënduar, shkruan Gazeta Express Rasti ka ndodhur në rrugën...