Bes Kallaku i kushton këngë vajzës së tij

0
109

Bes Kallaku ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Merita Halilin.

“Ajka” mbanë titullin kënga, e cila i dedikohet vajzës së Besit dhe Xhensiles, shkruan 04 Online.

Kënga është publikuar me rastin e 5 vjetorit të lindjes së Ajkës, teksa pamjet në videoklip janë marrë nga shënimi i datëlindjes./04 Online

Leave a Reply