10 veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante gjatë dimrit

0
313

Vajzaaa, po bën ftohtë apo jo! E pëlqeni apo e urreni si fakt, dimri ka ardhur. Nëse kemi mësuar diçka mbi ndërrimin e gardërobës në pritje të motit të ftohtë është pikërisht kjo: në vjeshtë mund të vishni disa gjëra dhe të dukeni super yll, por në dimër veshjet e ngrohta dhe komode janë çelësi për të përballuar temperaturat e ulëta.

Pëlhurat e plota, palltot e gjata prej leshi, pulovra mëndafshi, çizme të gjata, shallet dhe dorashkat duhet të jenë pjesë e stilit tuaj të përditshëm.

Pasi t’i keni para syve të gjitha opsionet e mundshme, jemi të sigurt që do i kombinoni në mënyrën e duhur për të qenë sa më në modë dhe njëherësh funksionale për ju.

Por, si fillim po ju japim ne disa ide të lezetshme:

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#1 Pizhama chic

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#2 Jumpsuit

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#3 Xhaketë më thurje

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#4 Pantallona lëkure

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#5 Element kadifeje

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#6 Veshje pellushi

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#7 Fund i gjatë

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#8 Çizme mbi gju

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#9 Doreza të gjata

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#10 Shall si batanije

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#11 Triko e trashë

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#12 Kostum dhe kombinime

Goca, 10+ veshje për t’u ndjerë ngrohtë dhe elegante

#13 Pulovër e gjatë si fustan.

Leave a Reply