“Shtinja flakën” publikohet nga Bardhi, Matolale dhe Luana Vjollca

0
203

Bashkëpunim pas bashkëpunimi mes këngëtarëve shqiptarë këtë verë.

Kësaj radhe kemi të bëjmë me bashkëpunimin ndërmjet Bardhit, Matolale dhe Luana Vjollcës, të cilët kanë publikuar këngën e re, shkruan 04 Online.

“Shtinja flakën” mbanë titullin kënga, të cilës ju ka punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply