Heidit i propozojnë për martesë, Romeo xheloz për djalin e dashuruar pas Heidit

0
165

Banorët e “Big Brother VIP 3”, kanë lexuar mesazhe nga fansat dhe miqtë e tyre, e një ndër mesazhet që tërhoqi vëmendjen, ishte një fansi i Heidit, i cili i propozoi për martesë.

Romeo edhe pse në fillim e mori me shaka, sërish nuk ngurroi të shfaqte disa shenja xhelozite.

“Heidi do martohesh me mua? Meqenëse me letra nuk je e martuar shpresa vdes e fundit”, ishe mesazhi që lexoi Heidi nga një adhurues i saj.

Heidi: “Faleminderit për vlerësimin, por tani nuk kam çfarë të them. (tregon unazën që i ka vendosur Romeo). Ka mbaruar ajo punë, por gjithsesi e vlerësoj”.

Romeo: “Çfarë vlerëson moj”?

Heidi: “Të puth shumë fort gjithsesi”.

Leave a Reply