Prishja e miqësisë së Don Xhonit me Butrint Imerin, lojë apo e vërtetë?

0
146

Së fundmi nëpër media është përfolur për një prishje miqësie mes Butrint Imerit dhe Don Xhonit.

Kjo pasi në ditëlindjen e Butrintit, mungoi shoku i tij më i ngushtë, që është ose ishte Don Xhoni.

Por mesa duket hatërmbetja ka kaluar, pasi të dy ata kanë publikuar posterin e një mbrëmjeje muzikore bashkë në Pejë.

Akoma nuk dihet se gjithë kjo zhurmë a ishte para publikimit të ndonjë këngë apo me të vërtetë ka ndodhur diçka mes tyre./Arbresh.info/

Leave a Reply