Luiz Ejlli sot feston ditën e lindjes, Kiara Tito: Gjithmonë bashkë në të mirë e në të keq

0
163

Personi më i komentuar nga dhjetori i vitit të kaluar e deri më sot, feston ditën e lindjes.

Bëhet fjalë për Luiz Ejllin, fituesin e edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania.

Të shumta kanë qenë urimet, por më i veçanti ishte nga partnerja e tij, Kiara Tito.

Ajo është përkujdesur që këtë ditëlindje Luizi ta kalojë siç është më së miri.

“Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë, urime ditëlindjen dashuri, ashtu siç e ke zemrën e paç gjithë jetën”, ka shkruar Kiara krahas fotografive me Luizi.

Kujtojmë se çifti u njohën, u dashuruan dhe u martuan gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBVA./Arbresh.info/

Leave a Reply