Në Prizren sulmohet një i mitur nga dy të dyshuar në oborrin e shtëpisë së tij

0
80

Dy persona të dyashuar kanë sulmuar një tjetër në oborrin e shtëpisë së tij.

Viktima ishte i mitur, i cili pas sulmit ka pranuar tretman mjekësor, shkruan 04 Online.

“Viktima mashkull kosovar i mitur ka raportuar se dy të dyshuar të cilët viktima i njeh, në oborrin e shtëpisë së viktimës, e kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./04 Online

Leave a Reply