Mbrëmje shqiptarësh në “AUDI DOME” të Munichut, këtu mund t’i ndinqi LIVE meçet e boksierëve

0
917

Sonte na pret një natë fantastike e mbushur me boks kualitativ. Në mbrëmjen e sotme, shumë boksierë shqiptarë do të ndeshen në Audi Dome të Munichut, ku do të na dhurojnë emocione si zakonisht.

Meçi kryesor i mbrëmjës është ai mes Haxhi Krasniqit dhe Timour Kharkohev, teksa në plan program për tu ndeshur janë edhe disa shqiptarë.

James Kraft, Shefat Isufi, Valon Ahmeti, Isuf Kelmendi, Kushtrim Tahirukaj dhe Armend Xhoxhaj gjithashtu do të boksojnë sonte.

Më poshtë keni linkun ku mund ti shikoni të gjitha meçet e boksierëve shqiptarë.

Leave a Reply