Kida dhe Mozzik paralajmërojnë këngën e re

0
174

Mozzik dhe Kida kanë paralajmëruar këngën e re.

Ndonëse nuk kanë dhënë ndonjë detaj rreth këngës, siç duket kemi të bëjmë me një super hit në ardhje, shkruan 04 Online.

Këngës i është punuar edhe videoklipi, të cilën do ta sjellim ekskluzivisht për ju sapo ajo të publikohet nga të dy këngëtarët./04 Online

Leave a Reply