E rëndë: Digjet banesa në Gjakovë, vdes një fëmijë me aftësi të kufizuara

0
172

Gjakova është tronditur nga një rast që ka ndodhur mbrëmë në orët e vona.

Një banesë është përfshirë nga zjarri dhe për fat të keq një fëmijë ka humbur jetën.

Zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes duke shpëtuar dy persona, por jo edhe një fëmijë që dyshohet se ka qenë me aftësi të kufizuara.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, ndërsa arsyet e zjarrëvënies ende nuk janë bërë të ditura.

Leave a Reply