“Bukën prej goje e nxjerri, ja dha kësaj”, historia më virale e dashurisë

0
273

Rasim Avdyli është një prej mërgimtarëve i cili po përcillet mjaft shumë në rrjete sociale.

Gjatë një interviste në emisionin “Era Verë” në T7 ai nuk hezitoi të flas për të dashurën e tij nga Gjermania.

Gazetare: Egzona Shahini

Madje, dashurinë që ka për të e shprehë në mënyra të ndryshme.

“Bukën prej goje e nxjerri, ja dha kësaj”, u shpreh Avdyli.

Këtë dhe shumëçka tjetër mund ta ndiqni në videon më poshtë.

Leave a Reply