Me të pasmet e saj “bombastike” i le mbrapa të gjitha Tayna

0
171

Reperja e njohur prizrenase Tayna, dita ditës po zbukurohet edhe më shumë, shkruan “InfoKosova”.

Tayna famën e ka kërkuar që kur ishte shumë e vogël nëpër talente shou të ndryshme, por që nuk arriti ta prekte famën derisa u bë e madhe dhe e hjeshme.

Tash e sa vite reperja gëzon një famë dhe popullaritet të padiskutueshëm.

Por, nuk kanë faj fansat që e duan kaq shumë bukuroshen, ngase ajo ka një trup goxha të mirë dhe duket se e ka natyral.

Të pasmet e saj marrin vëmendje pothuajse shumë shpesh, e edhe sonte morën të gjithë vëmendjen e fansave të reperes./InfoKosova/

Leave a Reply