Prizren | Ishte në pushime, hajnat kryejnë vjedhje në zyret e tij

0
135
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës në Prizren ka bërë të ditur se një person, në këtë rast viktima, ka raportuar se derisa kishte qenë në pushim vjetor nga zyra e tij janë vjedhë pajisje si: kompjuter, monitor, printer dhe dy karrige.

Siç bëhet e ditur nga policia, rasti është duke u hetuar.

“VJEDHJE. Rr. Zahir Pajaziti, Prizren 17.07.2022 – NN. Me datën 18.08.2022 viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa kishte qenë në pushim vjetor nga zyra e tij janë vjedhë pajisje si: kompjuter, monitor, printer dhe dy karrige. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Leave a Reply