Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

0
905

Nëna e Edmond Lajqit e cila ishte duke vuajtur nga një sëmundje e rëndë, ka ndërruar jetë sot, një ditë pasi djali i saj e vrau bashkëshorten.

Vetë Edmond Lajqi kur mbrëmë ka dalë para gjykatës ka treguar se nëna e tij është e sëmurë, dhe është e shtrirë në spital.

Ndërkohë, sot do të varroset edhe Gjyljeta Ukella, e cila u vra dje për motive ende të panjohura.

Leave a Reply