Zhduket një e mitur në Prizren

0
22
Foto: Ilustrim

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Prizren dhe nuk është kthyer më.

bredhi

Rastin në Polici e ka paraqitur babai i saj. Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Leave a Reply