Prizren, rrahen mes vete babë e bir

0
92
Foto: Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prizren, janë rrahur mes vete babë e bir.

Përmes raportit 24 orësh është bërë e ditur se ngjarjen e ka raportuar në polici, një femër ku thotë se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete burri dhe djali i saj, të dyshuarit meshkuj kosovar.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Leave a Reply