Kjo video që ka publikuar Kiara të bijën do t’ju zbukurojë ditën

0
105

Luizi dhe Kiara pak muaj me parë janë bërë prindër të një vajze me emrin Luna Mari.

Çifti po e shijojnë çdo ditë të saj duke u kujdesur pafund për të, shkruan “Kosovarja”.

Teksa ata janë me pushime në Turki, Kiara ka publikuar një video të bijës teksa po buzëqeshte.

“Ca kam una kështu” ishte shprehur moderatorja.

Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here