Cila më hot: E ëma Mimoza apo bija Rozafa?

0
143

Këngëtarja Mimoza Mustafa shquhet për paraqitjen unike në skenën e muzikës dhe njihet për elegancën e saj.

Gjithashtu asaj i ka ngjarë edhe vajza Rozafa ku bukuria e saj po çmend mijëra ndjekës në botën e ‘Instagramit’.

Ani pse janë nënë e bijë por në publik nuk janë shfaqur asnjëherë bashkë, se cila është arsyeja e dinë vetëm ato.

Mimoza dhe Rozafa kanë një lidhje mjaftë të ngushtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here