Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

0
175

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete nga një dëshmitar në shtëpinë e tij në Prizren.

Rasti në polici është hapur si “hetim i vdekjes”, teksa trupi i pejetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Prizren NN – NN. Me 21.05.2022 viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij nga dëshmitari mashkull kosovar. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

Leave a Reply