Fruta në thonjtë tuaj, modelet më të bukura për verë

0
811

Dizajnet që zgjidhni për manikyrin veror të japin mundësinë që përveç ngjyrave dhe modeleve, të luani edhe me pak “humor”. Përveç ngjyrave që të kujtojnë detin, koktejet dhe vendet ekzotike, artistëve të thonjve u pëlqen shumë të kapin frutat e verës në thonjtë e tyre që janë si vepra të vogla arti. 

Qershitë, shalqiri, ananasi dhe pjeshkët kanë ngjyrat më të bukura ndonjëherë. Është gjithashtu interesante të kesh një manikyr unik që tërheq vëmendjen.

Si gjithmonë, kërkuam dhe gjetëm thonjtë më të bukur të frutave të verës. Duhet të lini një takim me estetisten tuaj dhe sigurisht ta informoni për zgjedhjen tuaj pasi ajo do të duhet të përgatitet siç duhet.

Leave a Reply