Dy vajza nga Prizreni e bëjnë për spital njëra-tjetrën

0
227
Foto: Arkiva - Ilustrim

Dy vajza nga Prizreni janë përleshur fizikisht mes vete.

Si pasojë, ato i kanë shkaktuar lëndime njëra tjetrës dhe kanë pranuar tretman të nevojshëm mjekësor.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht dy të dyshuarat femra. Si pasojë e përleshjes të dyshuarat i kanë shkaktuar lëndime njëra tjetrës dhe kanë pranuar tretman të nevojshëm mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë. /KK

Leave a Reply