Vozitësi humb kontrollin, futet në “Sheshin e Lidhjes” në Prizren

0
272

Një shofer ka humbur kontrollin mbi veturën e tij, dhe është futur në “Sheshin e Lidhjes” në Prizren.

Aksidenti ka ndodh rreth orës 21:10 minuta, sipas sinjalizuesve të Gazetës Sinjali.

Ende nuk dihet për të lënduar ose dëmet materiale, pasi Policia nuk ka dalë akoma me raport zyrtar.

Pamjet:

Leave a Reply