“Si njerëz”, Luana lanson këngën e re

0
167

Luana Vjollca sapo ka publikuar këngën e parë nga #Thuaje Ep1.

Kënga titullohet “Si njerëz”, e cila mban logon e “Sony Music” dhe siç shihet edhe në videoklip, njëri prej protagonistëve bullizohet dhe nuk ndihet mirë në lëkurën e tij, duke qenë viktimë e rrethit dhe qasjes agresive.

“A MBETEMI NJEREZ???”, shkruan @luanavjollca, duke falenderuar bashkëpuntorët e saj në këtë projekt, Artistët e mëdhenj, Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.

“Faleminderit Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku që përkthyet me kaq mjeshtëri në këtë perlë historinë time dhe të shumë të tjerëve!!!”, ka shkruar më tej ajo.

Leave a Reply