Publikohet super hiti nga Mozzik dhe Kida

0
197

Po, po. Kemi të bëjmë me një super hit të publikuar nga Mozzik dhe Kida.

“Forever Together” mbanë titullin kënga e re sjellur në bashkëpunim, shkruan 04 Online.

Për tekstin e këngës është kujdesur Mozzik, teksa këngës i është punuar edhe një videoklip i bukur./04 Online

Leave a Reply