Prej kur u bë nënë, Kiares i duhet ta bëj këtë veprim secilën herë që del diku

0
86

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë para dy muajsh.

Ajo solli në jetë vajzën e tyre Luna Mari që u ka ndryshuar jetën për të mirë.

Së fundmi Kiara ka publikuar një foto nga ashensori ku duket që janë në pushime.

Vëmendje mori me cantën e madhe në krahë, pasi tashmë që është bërë nënë u duhen të marrë shumë gjëra me vete për bebin./IK

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here