Momenti kur njësitet e policisë shpartallojnë serbët dhe futen në komunën e Zubin Potokut

0
206

Njesitet speciale të policisë së Kosovës kanë mbërritur në veri të vendit pas tensionimit të situatës në tri komunat seriore, Zveçan dhe Leposaviç.

Ato kanë arritur që të shpartallojnë serbët dhe futen në komunën e Zubin Potokut.

Leave a Reply