Linda: Blero m’ka çu në hotel dhe ka insistu me ardh me mua në dhomë

0
342

Këngëtarja Linda Halimi gjatë spektaklit të sontëm të “Big Brother VIP Kosova” ka pretenduar se këngëtari Blero vite më parë e kishte dërguar me makinë deri tek “Hotel Vicotry” dhe se sipas saj e kishte pyetur edhe se “a mund të vijë në dhomë me ty”.

“Ka insistu me ardhë te dhoma e hotelit me mu. Më ka thënë a mundemi me e pi nga një gotë verë”, pretendon Halimi se i ka thënë Blero para 13 vitesh.

Sipas saj, kjo ka ndodhur gjatë kohës sa Blero kishte qenë i martuar me aktoren Teuta Krasniqi.

Linda Halimi dhe Blero janë përplasur duke e akuzuar njëri-tjetrin për çështje morali.

Leave a Reply