Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

0
185

Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale të gjata me diell.

Kështu ka bërë të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, përcjell 04 Online.

Siç thuhet në njoftimin e këtij instituti, temperaturat pritet të shënojnë rritje të lehta në vlerat maksimale.

“Mot me vranesira dhe intervele të gjata me diell. Sa i përketë temperaturave ato do të shënojnë rritje të lehta në vlerat e maksimaleve”, thuhet në njoftim./04 Online

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here