Inter fiton, por Inzaghi humbet zërin dhe largohet menjëherë pas ndeshjes

0
128

Inter vazhdon me ecurinë pozitive në kampionat, ndërsa triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj Empolit në takimin e javës së 30-të të Serie A.

Megjithatë, kjo fitore ka ardhur me pasoja oër trajnerin e “zikaltërve” Simone Inzaghi-n.

Mediet italiane bëjnë me dije se Inzaghi humbi zërin gjatë ndeshjes dhe është larguar menjëherë pas sa, pa mundur të fliste në konferencën për mediet pas sfidës ndaj Empoli-t./SS

Leave a Reply