Hazer Brahaj, mesfushori i talentuar vazhdon ti qëndroj besnik FC “Prizreni”

0
156

Mesfushori nga Prizreni, Hazer Brahaj, do të vazhdojë me FC “Prizreni”.

Lajmin e ka dhënë ekipi nga ky qytet, duke e vlerësuar lartë perfomansën e talentit nga Prizreni, shkruan 04 Online.

“SUPER MESFUSHORI HAZER BRAHAJ VAZHDON ME PRIZRENIN
PRIZREN, 01.07.2023
Motori i ekipit tonë, Hazer Brahaj, vazhdon me Prizrenin.
Hazer Brahaj pas nënshkrimit me klubin:
Jam shumë i lumtur për marrëveshjen e arritur me klubin e Prizrenit, një klub shumë profesional dhe model në Kosovë.
Kur klubi më ftoi të vazhdoj, pa dyshim ishte edhe dëshira ime që të vazhdojmë së bashku.
Nga të gjitha ofertat që kisha, nuk ngurrova të zgjedh Prizrenin, prandaj mendoj se kam bërë zgjedhjen më të mirë.
Shpresoj shumë që të ndihmoj klubin në arritjen e qëllimit.
FORCA Prizreni!
FC Prizren💪🔵🟡💪”, thuhet në njoftim./04 Online

Leave a Reply