Eva Murati e “djeg” Instagramin (FOTO)

0
290

Moderatorja sportive Eva Murati, duket gjithmonë në formë, teksa po shijon disa ditë pushimi në këto temperatura të larta vere. 

Prezantuesja e “Champions Leagues”, është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa poston foto nga përditëshmëria dhe projektet ku ajo merr pjesë.

Së fundmi, bukuroshja e ekranit është shfaqur duke pozuar në pishina, teksa ka “përvëluar” Instagramin. Në foto me bikini ajo nxjerr në pah format e saj perfekte dhe plot sharm.

Në foton e publikuar, nuk kanë munguar edhe reagime nga ndjekësit të cilët i kanë vënë në dukje format e përsosura.

Leave a Reply