“E para/I pari” publikohet nga Alban Skenderaj dhe Dafina Zeqiri

0
262

Sot qenka dita e hiteve. Po, po dita e hiteve.

Pas Mozzikut dhe Kidës, një tjetër hit është publikuar nga Dafina Zeqiri dhe Alban Skenderaj, shkruan 04 Online.

“E para/I pari” mbanë titullin kënga e re e dy këngëtarëve, teksa për tekstin është kujdesur Alban Skenderaj./04 Online

Leave a Reply