Daku udhëheq sulmin e Shqipërisë

0
184

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Sylvinho, ka publikuar formacionin për ndeshjen me Ishujt Faroe, që zhvillohet prej orës 20:45.

Në krye të sulmit do të jetë Mirlind Daku, i përkrahur në krah nga Myrto Uzuni dhe Jasir Asani.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here