Çizme dhe çorape deri te gjuri, kombinimi më ‘cool’ i dimrit. Këto janë 9 modele për t’u frymëzuar menjëherë

0
214

Ka ardhur koha për të treguar kombinimin më “cool” të sezonit të dimrit për vitin 2023 dhe nuk e kemi fjalën për pallto, xhinse apo fustane, por për çizmet e kombinuara me çorape deri tek gjuri.

Çorapet kanë bërë zyrtarisht rikthimin e tyre prej disa sezonesh tashmë. Fillimisht i pamë në pasarelat e markave më prestigjioze, tani i shohim të parakalojnë nëpër rrugë për vajzat më stil. Është një nga kombinimet që do t’i japë kthesë të menjëhershme dukjes tuaj në përditshmëri.


Ndaj në këtë artikull, Living po sjell 9 kombinime “perlë” vetëm për ju.

Leave a Reply