Këto janë ilaçet natyrale për lëkurë, flokë dhe thonj

Kujdesi për lëkurë, flokë e thonj është shumë i rëndësishëm, mirëpo, meqë çmimet e produkteve janë të larta, një gjë e tillë...

10 maskat kundër plakjes, që mund t’i përgatisni vetë në shtëpi

MASKË ME BANANE Bananet janë përplot me përbërës kundër plakjes dhe të pasura me vitamina E dhe A. Mund...

Ja ngjyra verore e cila u përshtatet të gjitha femrave

Një fushë e modës në veçanti për të cilën njerëzit kanë më shumë interes, është të dinë se cilat ngjyra i përshtaten...

Stil i shkëlqyeshëm flokësh për vajzat me flokë kaçurrelë

Stile të mrekullueshme flokësh të cilat të gjithave do t’u rrinë mirë Nëse je pronare krenare e flokëve kaçurrelë,...

Flokët i janë rritur dy centimetra për shtatë ditë, ky është sekreti i saj!

Në kushte normale flokët rriten maksimalisht dy centimetra në muaj. Mirëpo nëse dëshironi që ta shpejtoni rritjen apo ato vazhdimisht ju pëlcasin,...

Disa këshilla për të fituar flokë më të trashë

Çdo femër ka dëshirë të ketë flokë më të trashë. Hollimi apo rënia e flokëve është një gjë gjenetike. Megjithatë, ka disa...

Ja si mund ta përdorni aspirinën për një lëkurë të pastër

Aspirinat me siguri janë të njohura për ju duke qenë se janë ndër barnat e para që, zgjidhin problemet shëndetësore, transmeton 04...

Kjo është receta e vetme që parandalon rënien e flokëve

Të të bien flokët është diçka normale që prek çdokënd në faza të caktuara të jetës, transmeton 04 Online.

Kur ta lexoni këtë studim do të hiqni dorë nga zgjatjet e qerpikëve

Së fundi, industria e zgjatimeve të qerpikëve ka shpërthyer si kurrë më parë dhe ekspertët parashikojnë që tregu të vlerësohet mbi 1.5...

Trajtimi me portokall që largon të gjitha shenjat nga fytyra

Kur ekspozimi i lëkurës me diellin dhe faktorët e jashtëm është i madh edhe kujdesi për të duhet të jetë i tillë.