Bukuri natyrale, Elvana shfaqet pa makijazh

0
102
Elvana Gjata - Këngëtare

Është një prej artisteve më të dashura për publikun.

Elvana Gjata jo vetëm që ndjeket me të madhe në muzikë, por ajo inspiron vajzat edhe në stil dhe dukje, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, Elvana ka postuar fotografi plotësisht pa grim, dhe lëkura e saj është për t’ia marrë lakminë.

Pa makijazh, Elvana ka vënë në pah linjat e saj të fytyrës, tenin e lëkurës perfekte, të cilën e synon çdo vajzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here