Arda Guler mund të largohet nga Real-i, dy klube në gjurmët e talentit turk

0
129

Arda Guler ka luajtur shumë pak gjatë këtij sezoni dhe shkak është bërë një dëmtim i rëndë.

Për këtë arsye më shumë mundësi talenti turk mund të largohet nga Real Madrid-i në verë.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle dy klubet që kanë shfaqur interes të lartë për Guler janë Totenham në Premier League dhe Bayer Leverkusen në Bundesliga./SS

Leave a Reply