“A jena”/ Majk, Ermali dhe Johnny sjellin hitin e verës

0
161

“A Jena” quhet kënga më e re e treshës Ermal Fjezullahu – Majk – Johnny Rapaj.

Kënga mjaft ritmike është realizuar me videoklip dhe pa dyshim se do të jetë hit veror.

Teksti është shkruar nga vet treshja, në bashkëpunim me Petrit Sefajn.

Beat-i është bërë nga Rzon, teksa videoklipi nga Fullmoon Production.

Ndiqeni këngën më poshtë.

Leave a Reply