Sonte fillon edicioni i ri në Ligën e Kampionëve, disa ndeshje interesante

0
191

Sonte fillon edicioni i ri në Ligën e Kampionëve.

Disa ndeshje interesante janë në program, me kryendeshjet në Itali e Francë, shkruan GazetaBlic Sport.

Milani dhe Newcastle përballen me fillim nga ora 18:45, atje ku pritet të jetë një takim shumë interesant në ‘San Siro’.

Në Francë, PSG e pret skuadrën e Borussia Dortmund, kurse Barcelona do të përballet me Antwerpin e Arbnor Mujës.

Ja të gjitha ndeshjet që do të zhvillohen:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here