Shkojnë në pushime bashkë, Nora e publikon në këtë gjendje motrën Erën

0
171

Nora Istrefi ndodhet në pushime në bregdet.

Dje ajo ka publikuar një album nga pushimet ku shihet se po e shoqëron edhe motra e saj Era Istrefi.

Nora ka zgjedhur ta publikoj një foto mjaft atraktive të Erës.

E veshur në bikine dhe e shtrir në jaht ajo duket mahnitse./InfoKosova/

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here