Shitet shtëpia në rrugën “Faredin Hoti” në Prizren

0
7249

Shtëpia ndodhet në rrugën “Faredin Hoti” (ish- rruga e Red Bullit)

Ka dy kate ( e mobiluar ) me orientim nga lindja. Sipërfaqja 2 ari.

Kati I ka kuzhinë e sallon – 1 dhomë, banjë dhe këndin nënshkallë.

Kati II ka 3 dhoma, banjë, dy ballkone.

Mund të ndahet në kate të veçanta, si dy banesa.

Ka shkallë normale për tavan, që ka dritare dhe ballkon.

Shtëpia ka 3 ballkone dhe një terasë, të gjitha të rregulluara me qeramikë.

Ka garazh dhe kuzhinë verore.

Ka dokumente të rregullta.

Çmimi sipas marrëveshjes. Tel: +383 44 230 330

Leave a Reply