Pse vajza seksi e Mimoza Mustafes nuk shfaqet asnnjëherë me të ëmën?

0
86

Rozafa është vajza “hot” e këngëtarëve mjaft të njohur Shkumbin dhe Mimoza Kryeziu.

Kjo është bërë e njohur për publikun kur ishte maturantja më e dalluar për pamjen e saj.

Rozafa një vajzë e re por tejet e bukur, nuk ka shfaqur interesim për botën e muzikës. Megjjthatë, me linjat trupore perfekte, ajo ka fituar zemrën e shumë ndjekësve.

Bukuroshja rrallë shihet në ndonjë foto nën shoqërinë e prindërve të saj, ndërkohë që më herët u fol edhe për jetën private, por që duket se çdo gjë ishte në kuadër të thashethemeve.

Leave a Reply